Denumire ocupatie
Categorii
Localitate
Informatii job Muncitor necalificat Informatii despre companie
Companie SIMBETON SA
Nume persoana contact Tocai Angela
Email persoana de contact atocai@macon.ro
Din 01/01/1970
Informații de locuri de muncă
Tip job Norma intreaga
Durata (*5) N
Categorie Constructii, Instalatii
Din care: Vacante ca urmare a incetarii raporturilor de munca (0 daca nu exista) 1
Din care: Nou create (0 daca nu exista) 0
Cod COR (6 caractere)(*2) 931302
Denumite ocupatie ucenicie (*3a)
Cod COR ucenicie (*3b)
Denumirea calificarii care se obtine (*3c)
Codul Calificarii ucenicie (*3d)
Oferta valabila si pt. Cetatenii Uniunii Europene Da
Alte conditii (*4)
Durata muncii (*6) 8 ore
Salariul de încadare (*7) -
Alte avantaje (*8)
Modul de solutionare a ofertei (*9) CV
Observatii (*10) N - nu a mai fost comunicat la AJOFM
Postat 11/06/2017
cerintele
Educatie maxima
Gradul/Titlu
Experienta maxima
Stare loc de muncă
Data publicarii 11/06/2017
Nr. job-uri 1
Data expirarii 12/04/2017
Locatie
[Oradea,Romania ]
Descriere

Experienta:

-constituie avantaj persoanele care au lucrat intr-un atelier de armaturi sau hala de productie elemente prefabricate din beton

Candidatul ideal:

- persoana dinamica, cu capacitate de invatare, responsabila si comunicativa, capabila de lucru in echipa, disponibila la efort

 Responsabilitati:

- curatarea tiparelor, ungerea tiparelor, asamblarea tiparelor, armarea elementului, tensionarea elementului, turnarea betonului

Beneficii:

Se ofera contract individual de munca pe perioada nedeterminata, tichete de masa de 15 lei, decontare transport la si de la locul de munca, alte facilitati conform CCM, oportunitati de instruire si dezvoltare personala.

Program de lucru -  700 - 1500

CV-urile se depun la sediul societatii din Oradea, str. Uzinelor Nr.12 sau per e-mail la: atocai@macon.ro, secretariat.macondeva@gmail.com. Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati telefonic la nr. 0359-315130 sau 0359-315114.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

Twitter Share on facebook