Denumire ocupatie
Categorii
Localitate
Informatii job Muncitor necalificat la asamblarea, montarea pieselor Informatii despre companie
Nume persoana contact Marusca Daniela
Email persoana de contact d.marusca@connectgroup.com
Din 01/01/1970
Informații de locuri de muncă
Tip job Norma intreaga
Durata (*5) N
Categorie Industrie
Din care: Vacante ca urmare a incetarii raporturilor de munca (0 daca nu exista) 10
Din care: Nou create (0 daca nu exista) 10
Cod COR (6 caractere)(*2) 932906
Denumite ocupatie ucenicie (*3a)
Cod COR ucenicie (*3b)
Denumirea calificarii care se obtine (*3c)
Codul Calificarii ucenicie (*3d)
Oferta valabila si pt. Cetatenii Uniunii Europene Da
Alte conditii (*4)
Durata muncii (*6) N
Salariul de încadare (*7) confidential
Alte avantaje (*8)
Modul de solutionare a ofertei (*9)
Observatii (*10)
Postat 11/09/2017
cerintele
Educatie maxima
Gradul/Titlu
Experienta maxima
Stare loc de muncă
Data publicarii 11/09/2017
Nr. job-uri 20
Data expirarii 11/30/2017
Locatie
[Oradea,Romania ]
Descriere

Responsabilitati:

Efectuarea oricarei operatii conform cu cerintele din documentatia tehnica, respectiv cu normele de calitate in vigoare, pastrand componentele separate pentru a preveni folosirea lor accidentala in locul altor componente asemanatoare;

Pastrarea produselor pe categorii si identificarea corespunzatoare a acestora pentru a preveni amestecarea sau incurcarea lor;

Etichetarea corecta si completa a cutiilor conform cu statusul produselor pe care acestea le contin;

Folosirea corecta si adecvata a uneltelor si echipamentelor de lucru

Folosirea corecta si adecvata a materialelor (componentelor) si produselor in vederea prevenirii deteriorarii sau distrugerii acestora atat in timpul manipularii cat si in timpul productiei

Twitter Share on facebook