Denumire ocupatie
Categorii
Localitate
Informatii job Registrator medical - Receptie Informatii despre companie
Nume persoana contact Rosca Delia
Email persoana de contact delia.rosca@spitalpelican.ro
Din 01/01/1970
Informații de locuri de muncă
Tip job Norma intreaga
Durata (*5) nedeterminata
Categorie Sanatate, Medicina, Farmacie
Din care: Vacante ca urmare a incetarii raporturilor de munca (0 daca nu exista) 0
Din care: Nou create (0 daca nu exista) 0
Cod COR (6 caractere)(*2) 334401
Denumite ocupatie ucenicie (*3a)
Cod COR ucenicie (*3b)
Denumirea calificarii care se obtine (*3c)
Codul Calificarii ucenicie (*3d)
Oferta valabila si pt. Cetatenii Uniunii Europene Da
Alte conditii (*4)
Durata muncii (*6) 8
Salariul de încadare (*7) confidential
Alte avantaje (*8) tichete de masa
Modul de solutionare a ofertei (*9)
Observatii (*10)
Postat 09/11/2018
cerintele
Educatie maxima
Gradul/Titlu
Experienta maxima
Stare loc de muncă
Data publicarii 09/11/2018
Nr. job-uri 2
Data expirarii 10/11/2018
Locatie
[Oradea,Romania ]
Descriere

Principalele responsabilitati:

-Intampinarea pacientilor ce sosesc in cadrul Spitalului Pelican si oferirea de informatii solicitate de catre acestia

-Inregistrarea pacientilor programati pentru consultatii/investigatii si spitalizari in programul informatic

-Incasarea contravalorii serviciilor medicale

-Programarea sau reprogramarea dupa caz la consultatii/investigatii

-Distribuirea corespondentei interne

Cerinte:

-Abilitati foarte bune de comunicare si relationare

-Cunostinte si studii in domeniul medical constituie avantaj

-Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

-Disponibilitate de a lucra in ture

CV-le se pot depune si personal la Receptiile Spitalului Pelican sau la sediul administrativ din Oradea, str. Translivaniei, nr.20, bl.K1, sc.A, parter, Oradea.

E-mail: hr@spitalpelican.ro

Informatii suplimentare: 0725-233511

Twitter Share on facebook